Firma "MAL-LAK" stawia sobie za cel profesjonalną obsługę klienta. Nasi doradcy handlowi pragną pomóc Państwu spełniać najwyższe oczekiwania w urządzaniu ,wyposażaniu ,budowie, a także wymalowaniu własnego domu,mieszkania czy firmy. W trosce o zadowolenie naszych Klientów zadbaliśmy, by w naszej ofercie znalazło się wszystko co jest potrzebne by te cele zrealizować.

Działamy na rynku już ponad 20 lat. W tym czasie firma nasza przechodziła różne przemiany. W 2001 roku wybudowaliśmy Centrum Handlowe o powierzchni 600 m2 , które po hurtowni farb i lakierów okazało się dużym sukcesem. Aby sprostać potrzebom klientów przy naszej hurtowni farb i lakierów i materiałów budowlanych w 2006 roku rozbudowaliśmy naszą firmę o kolejny obiekt Market Budowlany o powierzchni 1200 m2 dzięki temu mieliśmy możliwość poszerzyć nasz asortyment.

W 2009 roku przystąpiliśmy do sieci Majster Plus co pozwoliło nam w znacznym stopniu rozbudować asortyment o: drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi wewnątrzklatkowe, panele, podłogi, listwy przypodłogowe i progowe, lamele dekoracyjne a także inny asortyment. Przy udziale firm montujących, które za pośrednictwem sieci Majster Plus otrzymały od producentów certyfikat na montaż drzwi, paneli oraz podłóg możemy zaoferować naszym klientom fachową i kompleksową usługę z obniżonym podatkiem.
W roku 2017 przystąpiliśmy do Grupy MAJSTER BUDOWLANE ABC celem jest dostarczenie wysokiej jakości produktów i usług odpowiadającym potrzebom klienta i gwarantującym osiągnięcie z nich satysfakcji ,dobrem nadrzędnym jest zaufanie i zadowolenie klienta.

W 2021 roku otworzyliśmy nowy dział ogród proponując klientom świeże dostawy kwiatów, bylin i krzewów oraz wszystkich akcesoriów ogrodniczych, potrzebnych do pielęgnowani oraz wysiewania .

Firma "MAL-LAK" posiada w swojej ofercie bogaty asortyment produktów od materiałów budowlanych, instalacyjnych, elektrycznych, wykończeniowych poprzez ceramikę oraz meble łazienkowe, chemię budowlaną, narzędzia, na podłogach oraz drzwiach kończąc.

Domeną naszej firmy jest posiadanie największej na naszym rynku lokalnym oferty farb dekoracyjnych, wewnętrznych jak i zewnętrznych, tynków, lakierów, impregnatów ,a także mieszalników profesjonalnych firm takich jak :

Caparol ,Ceresit ,Kleib, Lakma, Beckers, Tikkurila ,Nobiles ,Dulux oraz Flugger.